WITAJCIE.

 

Trochę się nie odzywaliśmy ale tyle było spraw do załatwienia po tak długiej nieobecności. Przede wszystkim najważniejsza dla Angeliki, odpoczynek od pobytu w szpitalu i powrót do szkoły. W tej chwili jeszcze zajęcia odbywają się w domu ale mamy nadzieję, że jeszcze w tej klasie uda się nadrobić wszystkie zaległości a co najważniejsze zacząć chodzić regularnie do szkoły.  Oby lekarze nam pozwolili. Wyniki na razie nas uspokajają ale nie można było do tej pory robić badań szczegółowych, ponieważ mogły pokazać przekłamania. Na początku grudnia ma być pierwsza tura bardziej dokładnych badań zleconych przez klinikę z Włoch ale jesteśmy optymistami.

W tej chwili Angelika czuje się co raz lepiej. Oczywiście ma jeszcze duże problemy z nóżkami i męczącymi bólami głowy, słabą kondycję ale stara się nadrobić wszystkie zaległości.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie naszej zbiórki na WWW.siepomaga.pl. Kwota jaką udało nam się zebrać 61 000 zł przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy, zawsze na WAS można liczyć. Przybliży nas to do opłacenia rachunku za leczenie i pobyt we Włoszech.

 

Dziękujemy naszemu przyjacielowi Jackowi, któremu udało się sprawić Angelice wielką niespodziankę, i zorganizować wizytę na planie serialu „Komisarz Alex”.  Jesteśmy wdzięczni całej ekipie za tak miłe przyjęcie.

 

 

Cały czas, nieustająco jesteśmy Wam wdzięczni za wsparcie, zaangażowanie  i ciepłe słowo. Bardzo nam tego potrzeba, aby znowu uwierzyć, że wszystko może być normalnie, spokojnie. Tak bardzo czekamy na happy end i informację od lekarzy – jest świetnie, nie ma żadnych ognisk choroby ale i tak bardzo cieszymy się z tego co mamy teraz. Jesteśmy w domu i to jest teraz najważniejsze.                                                                                                                                                     5

1234